دوره آموزش نرم افزار 3Ds Max & V-Ray

این نرم افزار از قدرتمندترین برنامه های طراحی مدل های سه بعدی انیمیشن سازی و رندرینگ در عرصه گرافیک کامپیوتری است. کاربرد این نرم افزار در معماری تبدیل پلانهای ساده به شکل سه بعدی میباشد، همچنین از نقشه ها و ترسیمات انجام شده در نرم افزار اتوکد هم پشتیبانی میکند که برای معماران اهمیت بسیار دارد . Interior and exterior design را هم میتوان به راحتی با تری دی مکس طراحی نمود و با خروجی گرفتن میتوان سازه های خود را قبل از اجرا مشاهده نمود و نواقص ان را از بین برد که کمک شایانی به معماران و طراحان این صنعت کرده است.

معماری و شهرسازی نرم افزار 3Ds Max & V-Ray

در حال ثبت نام

کلاس ها تاریخ برگزاری مدرس نوع برگزاری قیمت دوره جزئیات
3ds max & vray پنجشنبه 16 اسفندماه1397 سعید کمالی حضوری از   79,000 تومان ثبت نام دوره

درباره دوره

دوره تری دی مکس و وی-ری

این دوره برای ورود به بازارکار معماری در ایران جایگاه بسیار با اهمیتی دارد. توصیه می شود قبل از این دوره دوره اتوکد را گذرانده باشید.

در این نرم افزار می توانید هر تصویر و محیطی را مدل سازی نمائید و با کمک موتور رندر  V-ray تصویری با کیفیت بسازید بطوریکه تصویر مدل سازی شده هیچ گونه تفاوتی با تصویر واقعی نداشته باشد.


قابلیت متحرک سازی یا پویانمایی

از جمله توانایی‌های دیگر تری دی مکس قابلیت متحرک سازی آن می‌باشد که این محصول را تبدیل به یکی از قدرتمندترین نرم‌افزارهای ساخت محصولات بصری در زمینه ساخت انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی کرده است.

بهترین انتخاب جهت نوردهی، متریال دهی و رندر عبارت است از :

پلاگین وی ری V-ray

V-ray موتور رندری است که برای نرم افزار های سه بعدی هر ساله منتشر می شود که بوسیله آنالیز نور و سایه ها و متریال های مخصوص به خودرندرهای واقع گرایانه را از صحنه های شما به ارمغان می آورد.

وی ری به صورت پلاگین (پلاگین، برنامه ای می باشد که به تنهایی کاربردی ندارد و بر روی یک برنامه بزرگتر دیگر نصب می شود و قابلیت هایی را به برنامه اصلی اضافه می کند که قبل از نصب پلاگین وجود نداشته است) بر روی نرم افزار های سه بعدی نصب می شود. پلاگین  V-Rayدر برنامه تری دی مکس واقعی ترین خروجی های معماری را به ما می دهد.

آموزش وی-ری تری دی مکس در شاخه معماری می باشد به همین منظور نیز در تمام آموزش ها ، پروژه هایی معماری را تعریف می نماید و سپس شروع به ساخت صحنه ، تنظیمات وی ری و رندر وی ری می نماید و در نهایت خروجی را به شما نشان می دهد و شما در طول این مسیر پروژه را با استفاده از فایل های اولیه ای که به شما داده شده پیش می برید. بدیهی است پیش نیاز این دوره، تسلط بر یک نرم افزار سه بعدی برای مدلسازی است. لذا این تری دی و وی ری در قالب یک دوره به شما ارائه میگردد.

سرفصل ها

 • آشنایی با ابزار های پایه
 • مدل کردن کابینت آشپزخانه به وسیله آبجکت های ساده standard -extended
 • مدل کردن الگو های اسلیمی به وسیله splines
 • مدل کردن برج میلاد
 • مدل رمپ پارکینگ طبقاتی بوسیله loft
 • مدل کردن ابجکت هایی به وسیله lathe مانند : آواژور ،لیوان ،بطری ،گلدان
 • مدلینگ مبل با جزئیات
 • مدلینگ پردیس پارک ملت
 • آشنایی با بخش اول editpoly و مدلینگ غرفه های نمایشگاهی
 • مدلینگ موزه هنرهای معاصر
 • آشنایی با بخش اول editpoly و مدلینگ نمای رومی

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شما می توانید پیش از شرکت در این دوره، پرسش ها خود را بپرسید.

نقد و بررسی

خالی...

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟

دوره کاملا از پایه میباشد و نیازی به پیش نیاز ندارد.

بلیت پرینت شود یا خیر؟

خیر،همراه داشتن پیامک یا ایمیل دریافت شده کافیست.

آیا امکان پس دادن بلیت و عودت وجه وجود دارد؟

خیر ، در صورت عدم حضور وجه شما حفظ شده و میتوانید در دوره بعدی شرکت کنید.