دوره آموزش ساخت عروسک روسی

عروسک روسی توسط خانم «tone finnanger» نروژی طراحی و ساخته شد.این عروسک زیبا و دوستداشتنی از پارچه های لطیف و موهای مصنوعی ساخته شده و تلفیقی از دنیای فانتزی و واقعیت گرایی است.

هنر ساخت عروسک روسی

در حال ثبت نام

کلاس ها تاریخ برگزاری مدرس نوع برگزاری قیمت دوره جزئیات

درباره دوره

عروسک از ایام قدیم جایگاه خاصی برای بشر داشته است و بیانگر احساسات و عواطف انسانی است. عروسک ها جزو اولین اسباب بازی هایی هستند که در کودکی خاطرات شیرین و زیبایی را برای انسانها به ویژه کودکان و خانم ها می سازند.انواع مختلف عروسک مانند عروسک هایی که میتوانستند بخندند،گریه کنند،حرکت کنند و...و انواع مختلف عروسک های باربی و عروسک های پارچه ای و ... مورد توجه و علاقه همگان بودند. یکی از انواع عروسک ها که امروزه رایج شده و توانسته  طرفداران زیادی را جذب کند «عروسک روسی»است.

عروسک روسی توسط خانم «tone finnanger» نروژی طراحی و ساخته شد.این عروسک زیبا و دوستداشتنی از پارچه های لطیف و موهای مصنوعی ساخته شده و تلفیقی از  دنیای فانتزی و واقعیت گرایی است.

امروزه  بسیاری از افراد با فراگیری این هنر  توانسته اند  خوداشتغالی کرده و درآمد خوبی را برای خود به وجود آورند. همچنین افراد با یادگیری این حرفه توانسته اند حتی در منزل این هنر را  به طور حرفه ای دنبال کنند و به دیگران نیز آموزش دهند.

سرفصل ها

 • ساخت صفر تا صد یک عروسک
  • نحوه کشیدن الگو
  • دوخت بدن عروسک
  • دوخت لباس
  • نصب مو
  • و ...

دیدگاه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

شما می توانید پیش از شرکت در این دوره، پرسش ها خود را بپرسید.

نقد و بررسی

خالی...

آیا این دوره آفلاین هم دارد؟

خیر؛ در حال حاضر به صورت حضوری برگزار می شود.

آیا این دوره در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می شود؟

خیر؛ کارگاره در روزهای سه شنبه و چهارشنبه برگزار می شود.