دوره جامع فتوشاپ

دوره جامع فتوشاپ

تاریخ شروع: 28 تیرماه 98 ساعت 13
زمانبندی برگزاری: 24 ساعت
برگزار کننده و مدرک: مثبت6 / مدرک معتبر دارد
دپارتمان: گرافیک و عکاسی
نوع ثبت نام
مهلت ثبت نام
مبلغ
تعداد

ثبت نام زود هنگام

این بلیت ویژه ی دوستانی ست که تا تاریخ 10 تیرماه ثبت‌نام نمایند.

10 تیر
397,000 تومان
تعداد:

ثبت‌نام زود هنگام گروهی

این بلیت ویژه ی دوستانی ست که تا تاریخ 10 تیرماه ثبت‌نام نمایند. (حداقل 3 نفر)

10 تیر
347,000 تومان
تعداد:

ثبت نام

ثبت نام در دوره جامع فتوشاپ

28 تیر
497,000 تومان
تعداد:

ثبت نام گروهی

حداقل تعداد بلیت 3 عدد می باشد.

28 تیر
447,000 تومان
تعداد:

🕓 برنامه ی کلاس:

این کلاس در 7 جلسه در روزهای پنجشنبه و جمعه  برگزار می شود.

جلسه ی اول کلاس: جمعه 28 تیر از ساعت 13 الی 19 (6ساعت)

جلسه ی دوم کلاس: 5شنبه 3 مرداد از ساعت 13 الی 16 (3 ساعت)

جلسه ی سوم کلاس: جمعه 4 مرداد از ساعت 17:30 الی 20:30

جلسه ی چهارم کلاس: 5شنبه 10 مرداد از ساعت 13 الی 16

جلسه ی پنجم کلاس: جمعه 11 مرداد از ساعت 17:30 الی 20:30

جلسه ی ششم کلاس: 5شنبه 17 مرداد از ساعت 13 الی 16

جلسه ی هفتم کلاس: جمعه 18 مرداد از ساعت 17:30 الی 20:30

*جلسه اول کلاس به طور استثنا 6 ساعته بوده و از ساعت 13 الی 19 برگزار می شود و مابقی جلسات 3 ساعته بوده در روزهای پنجشنبه از ساعت 13 الی 16 و جمعه از ساعت 17:30 الی 20:30 برگزار خواهد شد.

🔶 وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره:

با توجه به تمرین های عملی که در این دوره برای یادگیری بیشتر انجام میدهید نیاز است در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.

🔷 پیشنیازها:

این دوره پیشنیاز ندارد و مباحث از پایه تدریس می شود.

🔶 شهریه ی دوره و تخفیف ها:

شهریه ی اصلی کلاس مبلغ 497 هزار تومان می باشد، اما عزیزانی که تا تاریخ 10 تیرماه اقدام به ثبت نام نمایند میتوانند از تخفیف ثبت نام زود هنگام بهره مند شوند.

علاوه بر تخفیف ثبت نام زودهنگام، برای ثبت نام گروهی نیز تخفیف جداگانه ای در نظر گرفته شده و به تعداد سه نفر یا بالاتر تعلق می گیرد. 

بنابراین اگر با دوستان خود قصد شرکت در این کلاس را دارید، در صورت ثبت نام تا تاریخ 10 تیرماه می توانید علاوه بر تخفیف ثبت نام زودهنگام از تخفیف ثبت نام گروهی نیز بهره مند شده و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

*نکته مهم: دقت داشته باشید که ثبت نام گروهی به این معنی نیست که کلاس برای افرادی که گروهی ثبت نام کرده اند به صورت جداگانه و با همان تعداد ثبت نامی تشکیل می شود! این کلاس یک کلاس گروهی با ظرفیت محدود است و همه ی افرادی که در این کلاس ثبت نام می کنند در یک کلاس حاضر می شوند. (چه عزیزانی که به صورت تک نفره ثبت نام کردند و چه دوستانی که به صورت گروهی ثبت نام کردند.)

🔶 فایلهای آموزشی کلاس:

فایلهای آموزشی مربوط به هر جلسه از کلاس اعم از اسلاید ها، جزوات، صدای ضبط شده و فیلم های آموزشی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

پس از برگزاری جلسات کلاس فراگیران با مراجعه به پنل کاربری خود، از "بخش دوره های من -->جزییات دوره--> فایلها" به فایلهای آموزشی مربوط به کلاس خود دسترسی خواهند داشت.

🔷 مدرک پایان دوره:

پس از پایان دوره ی آموزشی، برای شرکت کنندگان مورد تایید مدرس مدرک پایان دوره معتبر از کانون کارآفرینی دانشگاه تهران (پردیس کشاورزی) و انجمن علمی عمران دانشگاه امیرکبیربه زبان انگلیسی صادر خواهد شد.

🔻قوانین و مقررات دوره🔻

🔴 در صورت انصراف از شرکت در کلاسها پیش از شروع دوره آموزشی 25 درصد از مبلغ شهریه کسر و مابقی وجه عودت داده خواهد شد.  و بعد از برگزاری جلسه ی اول دیگر هیچ وجهی عودت داده نمی شود.

 

🔴 فراگیرانی که تا قبل از شروع دوره عدم شرکت خود در دوره ی ثبت نامی را اطلاع دهند می توانند با هماهنگی وجه پرداختی خود را برای شرکت در دوره ی دیگری جایگزین نمایند.

آنچه در این دوره خواهید آموخت:

    اصول اولیه طراحی

    رنگ شناسی

    ذائقه شناسی

    فرهنگ شناسی

    کادربندی

    شروع مبحث طراحی تبلیغاتی

    معرفی و طراحی ست اداری (کارت ویزیت ، سربرگ ، پاکت نامه)

    اصول اولیه طراحی لوگو

 

    طراحی لوگو

    طراحی پوستر

    تبلیغات محیطی

    معرفی طراحی سازمانی

 

    طراحی ست مدیریتی مسئولین همایش و نمایشگاه

    طراحی اطلاعیه سمینار ها

    طراحی پیکسل

    طراحی certificate

 

    معرفی طراحی نشر

    جلد کتاب

    جلد مجلات

    صفحات داخلی کتاب

    صفحات داخلی مجله

درباره ی نرم افزار فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است. همانطور که ذکر شد فتوشاپ توسط شرکت Adobe توسعه یافته‌است که برای ساخت و ویرایش عکس‌ها بکار می رود. کاربردهای فتوشاپ را می‌توان گفت بخش عمده ای از محیط اطراف ما را

در برگرفته‌است :

پوسترهای تبلیغاتی

کارت ویزیت

لوگو

بنرها

سربرگ‌ها

رابط گرافیکی نرم افزارها

جلد کتاب ها

محیط‌های گرافیکی سایت‌ها و ...همگی برای زیباتر شدن همگی باید با فتوشاپ طراحی بشوند.

قدرتمند بودن این نرم افزار باعث شده است که همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، به نوعی کاربر این نرم افزار به حساب آیند. فتوشاپ برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند، لازم است. 

 طراحان گرافیک، ناشرین کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیغاتی، طراحان سایت، عکاس ها، نقاشان هنری، طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و … به فتوشاپ احتیاج دارند.. این نرم افزار حرفه ای گرافیک در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید.

این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند و یک اثر جدید خلق نمایند . این نرم افزاربیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است. اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و چاپ طراحی شده، اما به طور فزاینده ای برای کارهای گرافیکی و تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود.


 

سرفصلهای آموزشی این رویداد به صورت زیر است

جناب آقای محسن معدنی

دارای مدرک کارشناسی گرافیک با گرایش تصویرسازی- با سابقه در تدریس تخصصی نرم افزارهای فتوشاپ، ایلاستریتور، کورل و ایندیزاین- دارای سابقه تدریس در: مجتمع فنی تهران، جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، واحد آموزش های آزاد دانشگاه شهید بهشتی، سازمان صدا و سیما و ... -تدوین و تالیف کتاب آموزش نرم افزارهای فتوشاپ، کورل و ایندیزاین- دارای مقام اول کشوری از جشنواره سوم خبر صدا و سیما در رشته ی گرافیک و انیمیشن، دارای لوح تقدیر مربی برتر از سازمان فنی حرفه ای، مجتمع فنی تهران و ...

نظرات و امتیازات