دوره ی آموزشی روتوش و ادیت عکس

دوره ی آموزشی روتوش و ادیت عکس

تاریخ شروع: پنج شنبه 31 مرداد 98 از ساعت 9 الی 12
زمانبندی برگزاری: 12 ساعت
برگزار کننده و مدرک: مثبت6 / مدرک معتبر دارد
دپارتمان: گرافیک و عکاسی
نوع ثبت نام
مهلت ثبت نام
مبلغ
تعداد

🕓 برنامه ی کلاس

این کلاس در 4 جلسه ی 3 ساعته در روزهای: پنجشنبه 31 مرداد-جمعه 1 شهریور-پنجشنبه 7 شهریور و جمعه 8 شهریور از ساعت 9 الی 12 برگزار خواهد شد.

🔶 وسایل مورد نیاز برای شرکت در دوره:

با توجه به تمرین های عملی که در این دوره برای یادگیری بیشتر انجام میدهید نیاز است در این دوره لپتاپ به همراه داشته باشید.

🔷 پیشنیازها:

این دوره پیشنیاز ندارد و مباحث از پایه تدریس می شود.

🔶 شهریه ی دوره و تخفیف ها:

 

برای این دوره تخفیف ثبت نام گروهی در نظر گرفته شده که به تعداد 3 نفر به بالا تعلق می گیرد.

 

*نکته مهم: دقت داشته باشید که ثبت نام گروهی به این معنی نیست که کلاس برای افرادی که گروهی ثبت نام کرده اند به صورت جداگانه و با همان تعداد ثبت نامی تشکیل می شود! این کلاس یک کلاس گروهی با ظرفیت محدود است و همه ی افرادی که در این کلاس ثبت نام می کنند در یک کلاس حاضر می شوند. (چه عزیزانی که به صورت تک نفره ثبت نام کردند و چه دوستانی که به صورت گروهی ثبت نام کردند.)

🔶 فایلهای آموزشی کلاس:

فایلهای آموزشی مربوط به هر جلسه از کلاس اعم از اسلاید ها، جزوات، صدای ضبط شده و فیلم های آموزشی در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

پس از برگزاری جلسات کلاس فراگیران با مراجعه به پنل کاربری خود، از "بخش دوره های من -->جزییات دوره--> فایلها" به فایلهای آموزشی مربوط به کلاس خود دسترسی خواهند داشت.

🔷 مدرک پایان دوره:

پس از پایان دوره ی آموزشی، برای شرکت کنندگان مورد تایید مدرس مدرک پایان دوره معتبر به زبان انگلیسی صادر خواهد شد.

🔻قوانین و مقررات دوره🔻

🔴 در صورت انصراف از شرکت در کلاسها پیش از شروع دوره آموزشی 25 درصد از مبلغ شهریه کسر و مابقی وجه عودت داده خواهد شد.  و بعد از برگزاری جلسه ی اول دیگر هیچ وجهی عودت داده نمی شود.

 

🔴 فراگیرانی که تا قبل از شروع دوره عدم شرکت خود در دوره ی ثبت نامی را اطلاع دهند می توانند با هماهنگی وجه پرداختی خود را برای شرکت در دوره ی دیگری جایگزین نمایند.

روتوش و ادیت عکس

روتوش و ادیت عکس مجموعه ی کارها و تغییراتی ست که پس از گرفتن عکس بر روی آن اعمال می شود تا عکسهای گرفته شده را به عکسهای بی نقص و بسیار زیباتری تبدیل کند.

امروزه از نرم افزارهای مختلفی برای رتوش و ادیت عکس استفاده می شود که از معروفترین آنها می توان به نرم افزار قدرتمند فتوشاپ اشاره کرد. با استفاده از ابزارهایی که نرم افزار فتوشاپ و یا سایر نرم افزارهای ادیت عکس در اختیار ما قرار می دهند می توانیم تغییراتی را در نور، رنگ، تیرگی و روشنی تصاویر، کادر و ... اعمال کرده و کیفیت عکسهای خود را بهبود بخشیم. همچین با استفاده ابزارهای رتوش عکس می توان جای زخم، جوش، لک، قرمزی چشم و مواردی از این دست را برطرف نمود و جلوی زیباتری به تصاویر بخشید.

گاهی با انجام چند تغییر ساده یک عکس بی رنگ و رو و معمولی به یک عکس جذاب و چشمگیر مبدل می شود.

همانگونه که اشاره شد دانستن مهارتهای روتوش و ادیت عکس در ارائه ی عکسهای با کیفیت و حرفه ای نقش مهمی را ایفا می کند از اینرو عکسان حرفه ای برای تکمیل کار عکاسی خود، علاوه بر اصول و مفاهیم عکاسی این مهارتها نیز فرا می گیرند.

سرفصلهای آموزشی این رویداد به صورت زیر است

  • آموزش مقدماتی
  • فضای کار در فتوشاپ
  • آموزش ابزارها
  • لایه ها در فتوشاپ
  • موارد استفاده از Adjusment ها در لایه ها
  • نحوه استفاده از فیلترها
  • اصلاح رنگ و نور در عکس ها
  • رتوش صورت در پرتره ها
  • آموزش استفاده از Camera Raw باری اصلاح رنگ و نور در تصاویر
  • نحوه خروجی صحیح برای حالت های مختلف ارائه عکس

مهندس امیر عزیزی

متولد 1359-تهران دانش آموخته عکاسی از حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی عکاس پرتره ،مدل،تبلیغات عضو انجمن عکاسان ایران 10 سال فعالیت حرفه ای در حوزه عکاسی دیجیتال و 7 سال فعالیت تخصصی در زمینه عکاسی صنعتی صنعتی و تبلیغاتی بیش از 6 سال فعالیت مستمر در زمینه آموزش گروهی ، خصوصی و نیمه خصوصی عکاسی دیجیتال و نرم افزارهای وابسته

نظرات و امتیازات