آموزش غیرحضوری فتوشاپ

آموزش غیرحضوری فتوشاپ

دپارتمان: گرافیک و عکاسی
کدکلاس: Photoshop980124
نوع برگزاری: غیرحضوری (آفلاین)
مدت دوره: 12 ساعت
نوع ثبت نام
مهلت ثبت نام
مبلغ
تعداد

خرید با تخفیف ویژه ی روز جوان

این بلیط به مناسب ولادت حضرت علی اکبر و روز جوان تا تاریخ 6 اردیبهشت ماه دارای تخفیف می باشد.

06 اردیبهشت
29,900 تومان
تعداد:

خرید دوره

آموزش نرم افزار فتوشاپ در 12 ساعت

31 اردیبهشت
59,900 تومان
تعداد:

نحوه ی دریافت مدرک :

تعداد 10 سوال تستی با توجه به مطالب گفته شده در ویدیو برای شما ارسال می گردد که باید بصورت آنلاین پاسخ دهید.

 

درباره ی نرم افزار فتوشاپ:

نرم افزار فتوشاپ یک نرم افزار ویرایشگر حرفه ای است. همانطور که ذکر شد فتوشاپ توسط شرکت Adobe توسعه یافته‌است که برای ساخت و ویرایش عکس‌ها بکار می رود. کاربردهای فتوشاپ را می‌توان گفت بخش عمده ای از محیط اطراف ما را

در برگرفته‌است :

پوسترهای تبلیغاتی

کارت ویزیت

لوگو

بنرها

سربرگ‌ها

رابط گرافیکی نرم افزارها

جلد کتاب ها

محیط‌های گرافیکی سایت‌ها و ...همگی برای زیباتر شدن همگی باید با فتوشاپ طراحی بشوند.

قدرتمند بودن این نرم افزار باعث شده است که همه کسانی که با گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، به نوعی کاربر این نرم افزار به حساب آیند. فتوشاپ برای همه کسانی که در کامپیوتر با گرافیک ثابت و حتی متحرک سرو کار دارند، لازم است. 

 طراحان گرافیک، ناشرین کتب و مجلات، چاپخانه ها، شرکت های تبلیغاتی، طراحان سایت، عکاس ها، نقاشان هنری، طراحان نرم افزارها، انیمیشن سازها و … به فتوشاپ احتیاج دارند.. این نرم افزار حرفه ای گرافیک در عصر تکنولوژی امروز یک نرم افزار حساب نمی شود بلکه یک صنعت به شمار می آید.

این نرم افزار اجازه می دهد تا کاربران تصویر خود را به راحتی دستکاری ، برش و تغییر اندازه دهند و یک اثر جدید خلق نمایند . این نرم افزاربیشتر در میان عکاسان و طراحان گرافیک حرفه ای محبوب است. اگر چه فتوشاپ برای ویرایش عکس ها و چاپ طراحی شده، اما به طور فزاینده ای برای کارهای گرافیکی و تولید عکس مخصوص وب استفاده می شود.

 

علی خسروی

مهندس علی خسروی متولد 1361 دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی بیش از 13 سال سابقه تدریس دوره های گرافیکی و تدوین فیلم عضو تیم تدوین استانداردهای فنی و حرفه ای برای دیپلم گرافیک آموزش و پرورش لوح تقدیر از انستیتو ایزایران و سازمان فنی و حرفه ای سابقه برنامه سازی و گویندگی در رادیو جوان و رادیو صدای آشنا همکاری با مجتمع های آموزشی آزاد و فنی حرفه ای به مدت 13 سال

اطلاعات زمان بندی کلاس

درباره آزمون و مدرک
نظرات و امتیازات