آموزش غیرحضوری روتوش و ادیت عکس

آموزش غیرحضوری روتوش و ادیت عکس

دپارتمان: گرافیک و عکاسی
کدکلاس: Edit-and-Retouch980125
نوع برگزاری: غیرحضوری (آفلاین)
مدت دوره: 6 ساعت
نوع ثبت نام
مهلت ثبت نام
مبلغ
تعداد

نحوه ی دسترسی به فایلهای آموزشی:

پس از ثبت نام در دوره با مراجعه به پنل کاربری خود، از "بخش دوره های من --> جزییات دوره --> فایلها"به فیلمهای آموزشی دسترسی خواهید داشت.

 

نحوه ی دریافت مدرک:

در صورت کسب نمره ی قابل قبول از آزمون تستی گواهی پایان دوره صادر خواهد شد.

 

روتوش و ادیت عکس

روتوش و ادیت عکس مجموعه ی کارها و تغییراتی ست که پس از گرفتن عکس بر روی آن اعمال می شود تا عکسهای گرفته شده را به عکسهای بی نقص و بسیار زیباتری تبدیل کند.

امروزه از نرم افزارهای مختلفی برای رتوش و ادیت عکس استفاده می شود که از معروفترین آنها می توان به نرم افزار قدرتمند فتوشاپ اشاره کرد. با استفاده از ابزارهایی که نرم افزار فتوشاپ و یا سایر نرم افزارهای ادیت عکس در اختیار ما قرار می دهند می توانیم تغییراتی را در نور، رنگ، تیرگی و روشنی تصاویر، کادر و ... اعمال کرده و کیفیت عکسهای خود را بهبود بخشیم. همچین با استفاده ابزارهای رتوش عکس می توان جای زخم، جوش، لک، قرمزی چشم و مواردی از این دست را برطرف نمود و جلوی زیباتری به تصاویر بخشید.

گاهی با انجام چند تغییر ساده یک عکس بی رنگ و رو و معمولی به یک عکس جذاب و چشمگیر مبدل می شود.

همانگونه که اشاره شد دانستن مهارتهای روتوش و ادیت عکس در ارائه ی عکسهای با کیفیت و حرفه ای نقش مهمی را ایفا می کند از اینرو عکسان حرفه ای برای تکمیل کار عکاسی خود، علاوه بر اصول و مفاهیم عکاسی این مهارتها نیز فرا می گیرند.

آنچه خواهید آموخت:

در این دوره ی آموزشی با تکنیک های مختلف ادیت و روتوش عکس آشنا خواهید شد و قادر به اعمال تغییرات در عکسها و تبدیل عکسهای ساده خود به عکس ها جذاب و زیباتری خواهید بود.

سرفصلهای آموزشی این رویداد به صورت زیر است

گروه مدرسین مثبت6

اساتید برجسته و برتر کشور

نظرات و امتیازات